oj nie taki dobry...przynajmniej dla mnie...
nie ma to jak złapać zajebistą infekcję na dzień przed kolosem z teorii obwodów i na tydzień przed sesją...
musiałem to z siebie wyrzucić...
ale witam witam i oby wieczór był dobry dla reszty gawiedzi
PS
co do dziewczyn polecam imprezy, tam też ich sporo
