Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3921
Stary 20.01.2009, 21:40
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
po fracusku MC czyta się jak emsi
Jeśli już to po francusku czyta się to bardziej jak polskie emse, ale na pewno nie emsi!

Tak woli uściślenia


1. Piosenkę Simon & Garfunkel znałem przed tym jak obejrzałem film. I piosenka i film jak dla mnie wspaniałe.
2. Nie wiedziałem, że Daft Punk taką muzykę też robi.
3. Pokuszę się o stwierdzenie, że jeden z najlepszych kawałków na tej płycie!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 20.01.2009 o godz. 21:44.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r