vote-for-mikey napisał(a):

po fracusku MC czyta się jak emsi
|
Jeśli już to po francusku czyta się to bardziej jak polskie emse, ale na pewno nie emsi!
Tak woli uściślenia
1. Piosenkę Simon & Garfunkel znałem przed tym jak obejrzałem film. I piosenka i film jak dla mnie wspaniałe.
2. Nie wiedziałem, że Daft Punk taką muzykę też robi.
3. Pokuszę się o stwierdzenie, że jeden z najlepszych kawałków na tej płycie!