PasiorWKS napisał(a):

|
Petar Pekarik z Żyliny. Świetny prawy obrońca, dobrze grał w PUEFA. Niestety teraz słyszę o zainteresowaniu tym zawodnikiem przez Wolfsburg
|
Wyjełeś mi tego goscia z ust.Widzialem ze jest w reprezentacji i grał w MSK Zilinie wiec jest godny zainteresowania.