Wyświetl pojedynczy post
cola
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 20.01.2009, 19:11
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
Petar Pekarik z Żyliny. Świetny prawy obrońca, dobrze grał w PUEFA. Niestety teraz słyszę o zainteresowaniu tym zawodnikiem przez Wolfsburg
Wyjełeś mi tego goscia z ust.Widzialem ze jest w reprezentacji i grał w MSK Zilinie wiec jest godny zainteresowania.
Odpowiedz cytując