Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 20.01.2009, 18:37
Ja i tak zostanę przy swoim, że powinniśmy ściągnąć Tyrałę na wypożyczenie z opcją pierwokupu. Ciekawe tylko, czy z niego taki talent skoro ogrywa się tylko w rezerwach Borussi. Ewentualnie można kupić Mitsańskiego, ale też nie wiadomo jak on będzie grał w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując