|
Ja i tak zostanę przy swoim, że powinniśmy ściągnąć Tyrałę na wypożyczenie z opcją pierwokupu. Ciekawe tylko, czy z niego taki talent skoro ogrywa się tylko w rezerwach Borussi. Ewentualnie można kupić Mitsańskiego, ale też nie wiadomo jak on będzie grał w Ekstraklasie.
|