Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.01.2009, 13:22
Teraz grają raczej z Niemcami, bo my w ostatniej kolejce mamy Niemców Jak przegrają oba mecze, to porażka nasza z Macedonią nie ma znaczenia. Grunt to teraz pokonać Tunezję i Niemców a na resztę nie patrzeć
Odpowiedz cytując