
No i krucyfiks, z tego przydkiego kaczatkątka chyba wyrośnie łabędź
Wiem że po wyglądzie bolidów nie ma sensu oceniać ich możliwosći jednak czuję że w pierwszych wyścigach kolejność zespołów powinna wyglądać następująco
PS: zwróćcie uwagę na naklejkę "Uwaga, wysokie napięcie"
1. Brzydkie kaczątko

2. Mclaren

3. Ferrari

4. Toyota

5. Williams

6. Renault

7. Red Bull
8. Red Bull
9. Indianie

10.Ci zieloni
Może Renault zbyt nisko oceniam, wkońcu aero przepuśćili przez drugi co do wydajnośći komputer w F1 Xtreme X2. Silniejszą maszynę mają tylko w BMW, Albert 3 następce Albert 2, też giganta.
Ferrari dość nisko ponieważ wciąż borykają się z wieloma problemami natury technicznej.