Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.01.2009, 12:31

No i krucyfiks, z tego przydkiego kaczatkątka chyba wyrośnie łabędź

Wiem że po wyglądzie bolidów nie ma sensu oceniać ich możliwosći jednak czuję że w pierwszych wyścigach kolejność zespołów powinna wyglądać następująco
PS: zwróćcie uwagę na naklejkę "Uwaga, wysokie napięcie"

1. Brzydkie kaczątko

2. Mclaren

3. Ferrari

4. Toyota

5. Williams

6. Renault

7. Red Bull
8. Red Bull
9. Indianie

10.Ci zieloni

Może Renault zbyt nisko oceniam, wkońcu aero przepuśćili przez drugi co do wydajnośći komputer w F1 Xtreme X2. Silniejszą maszynę mają tylko w BMW, Albert 3 następce Albert 2, też giganta.

Ferrari dość nisko ponieważ wciąż borykają się z wieloma problemami natury technicznej.
Ostatnio edytowane przez MicK : 20.01.2009 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując