mcovalski napisał(a):

|
Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą.
|
Wczoraj Macedonczycy tez nie grali caly czas na linii, wychodzili pod rozgrywajacych i niestety znowu Polacy udowodnili ze kompletnie sobie z takim stylem nie radza w ataku.
Nie widzialem jak Tunezja z Niemcami grala, ale jak wyjda jakims francuskim 4-2 czy 3-2-1 w obronie to znowu bedziemy sie pewnie meczyc na potege.
A i nie patrzylem jeszcze na terminarz z kim w czwartek gra Macedonia ani na rozpiske kursowa, ale gram grubo przeciwko nim, nie wazne czy z Niemcami czy z Rosja graja

Wam tez radze.