Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.01.2009, 11:03
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą.
Wczoraj Macedonczycy tez nie grali caly czas na linii, wychodzili pod rozgrywajacych i niestety znowu Polacy udowodnili ze kompletnie sobie z takim stylem nie radza w ataku.

Nie widzialem jak Tunezja z Niemcami grala, ale jak wyjda jakims francuskim 4-2 czy 3-2-1 w obronie to znowu bedziemy sie pewnie meczyc na potege.

A i nie patrzylem jeszcze na terminarz z kim w czwartek gra Macedonia ani na rozpiske kursowa, ale gram grubo przeciwko nim, nie wazne czy z Niemcami czy z Rosja graja Wam tez radze.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując