Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1589
Stary 20.01.2009, 10:55
Można by więcej postawić na polaków na przykład takiego Radka Majewskiego chętnie bym widział u nas razem z Gargułą w pomocy jestem też za tym żeby dla Zieńczuka i Lobo jeśli ich się nie sprzeda to ta runda ma dla nich już być ostatnią szansą dlatego lepiej już teraz kupić lewą skrzydłowego za Zieńczuka i prawo za Łobodzińskiego bo na razie i Małecki i Boguski nie są jeszcze super skrzydłowymi tym bardziej że są to nominalni napastnicy.
Odpowiedz cytując