rafalek napisał(a):

|
Ja po pierwszym sezonie awansowałem do LM grając od I(sic!) rundy eliminacyjnej. Wreszcie miałem szczęście w losowaniu i w III rundzie trafiłem na Panathinaikos.
|
To nie szczęście, a zmienione zasady eliminacji do Ligi Mistrzów od sezonu 2009/2010. A Panathinaikos to raczej najtrudniejszy przeciwnik na jakiego mogłeś trafić w trzeciej rundzie. To jest szczęścliwe losowanie:
kamilll1906 napisał(a):
|
Pelister, Modricza Maxima(...), oraz BATE Borisow
|