Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 20.01.2009, 00:30
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Ja po pierwszym sezonie awansowałem do LM grając od I(sic!) rundy eliminacyjnej. Wreszcie miałem szczęście w losowaniu i w III rundzie trafiłem na Panathinaikos.
To nie szczęście, a zmienione zasady eliminacji do Ligi Mistrzów od sezonu 2009/2010. A Panathinaikos to raczej najtrudniejszy przeciwnik na jakiego mogłeś trafić w trzeciej rundzie. To jest szczęścliwe losowanie:

kamilll1906 napisał(a):
Pelister, Modricza Maxima(...), oraz BATE Borisow
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując