Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1081
Stary 19.01.2009, 22:18
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zaczęcia przygody Sląskiem,ale póki co codziennie odwiedzam te forum bo sympatycznie się czyta o Waszych osiągnieciach w dodatku okraszonych zrzutami ekranu.Sukcesów życze,mój największy (FM08) to Finał Ligi Mistrzów grając Schalke 04 ,propozycja pracy w reprezentacji Polski i 3 miejsce na świecie Nią , rok 2018
Odpowiedz cytując