Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zaczęcia przygody Sląskiem,ale póki co codziennie odwiedzam te forum bo sympatycznie się czyta o Waszych osiągnieciach w dodatku okraszonych zrzutami ekranu.Sukcesów życze,mój największy (FM08) to Finał Ligi Mistrzów grając Schalke 04 ,propozycja pracy w reprezentacji Polski i 3 miejsce na świecie Nią , rok 2018
