Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7428
Stary 19.01.2009, 21:19
Sam jestem nie do końca przekonany o klasie Garguły, ale powtarzenie tego samego w kółko ? To co powieszo Jirsaku, 700k eurasów i jeszcze kontrakt to grubo bańka pękła. Gość się nie łapie do składu i co tu owijać w bawełnę gra na ten moment jak pipa. Dlatego to wg mnie jest największy minus Bednarza jak do tej pory. Jak już Bednarz sprowadza tych darmowych to niech się tego trzyma i robi to rozważnie. Bo 2 razy wydał i 2 razy wtopa.
..
Odpowiedz cytując