|
Zgadzam się z moim przedmówcą (Proximus) z większością rzeczy o których mówił ale nigdy nie zrozumiem dlaczego Wisła i wspaniały P. Bednarz nie potrafi znaleźć dobrze rokujących młodych chłopaków,a w szczególności polaków. Wszystkie większe polskie kluby+ zagraniczne wyszukują lepsze i gorsze talenty u nas w kraju a Wisła ma poważny przestój od kilku lat...nie ma piłkarzy który przyszliby do naszej szkółki w wieku 15 czy 16 lat i powoli rozwijali się pod okiem naszego sztabu szkoleniowego. Nie chciałbym się spotkać z argumentem że mamy za słabych trenerów bo to świadczyłoby tylko o niekompetencji dyrekcji klubu, która zatrudnia byłe gwiazdy zespołu i na pewno płaci im za to nie małe pieniądze.
JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
|