licoo napisał(a):

|
Cupiał już od dawno mówił, że wykłada 50% na budowę stadionu, pod warunkiem że drugie 50% wyłoży miasto.
|
Miało tak być ale tylko pod warunkiem że stadion będzie również jego własnością( chciał kupić go od miasta). Nasz kochany prezydent się nie zgodził na pewną całkiem przystępną sumkę (nie pamiętam dokładnie o jakiej kwocie się mówił więc nic nie będę rzucał) i pomysł upadł bo poco pompować kasę w coś z czego nie będzie korzyści? (miasto miało dostawać odpowiedni procent)