Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 19.01.2009, 19:55
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
był temat i nima.... a chciałam nawtykać soczyście i od serca

wierze wierze w Twoje czyste intencje

http://sport.wp.pl/wid,10762714,kat,...wiadomosc.html

uwaga filipinska choroba zbiera zniwa!


ups jeszcze mi pio wcielo...
TYLKO WISŁA!