Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7421
Stary 19.01.2009, 19:53
Pytanie czy Zieńczuk 10 lat temu załapałby się do 1 ligi brazylijskiej? Wątpię... W sumie to zaistniał dopier 2 lata przed przyjściem do Wisełki.
A jeżeli chodzi o zawodników lewonożnych to takich jest mało i zawsze warto się takiemu przyjżeć.
Przypominam wam gdzie Zibi Boniek znalazł Napoleoniego I co wielu z was widziałoby go w Wiśle

Oficjalka miała coś napisać na temat Beto i tego Babptisty po wieczornym treningu ale się coś nie kwapią...


A teraz konkret... Jakbym miał stawiać na jakąś 11 żelazną która miałaby walczyć o mistrza to byłoby to tak:
Silanpaa- Singlar Głowacki Marcelo/Cleber Pi.Brożek- Łobodziński/Małecki Sobolewski Diaz Zieńczuk- Boguski Brożek

Taka dobrze przygotowana 11 jest moim zdaniem optymalna. Skorża powinien szybko zdecydować się na taką taktykę i już nie kombinować tak jak jesienią, tylko zgrywać drużynę bo mamy za dużo do stracenia. W żadnym wypadku Diaz na lewej pomocy. Jego optymalna pozycja to lewy defensywny pomocnik.
W meczach ze słabszymi u siebie może grać Beto jeżeli się sprawdzi(i wtedy np. Boguski na lewej pomocy) i Jirsak.
Reszta na końcówki...

Cantoro do składu tylko w razie kontuzji Sobola lub Diaza bo jest od nich naprawdę dużo słabszy...
Ostatnio edytowane przez Raporter : 19.01.2009 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując