Pytanie czy Zieńczuk 10 lat temu załapałby się do 1 ligi brazylijskiej

? Wątpię... W sumie to zaistniał dopier 2 lata przed przyjściem do Wisełki.
A jeżeli chodzi o zawodników lewonożnych to takich jest mało i zawsze warto się takiemu przyjżeć.
Przypominam wam gdzie Zibi Boniek znalazł Napoleoniego

I co wielu z was widziałoby go w Wiśle
Oficjalka miała coś napisać na temat Beto i tego Babptisty po wieczornym treningu ale się coś nie kwapią...
A teraz konkret... Jakbym miał stawiać na jakąś 11 żelazną która miałaby walczyć o mistrza to byłoby to tak:
Silanpaa- Singlar Głowacki Marcelo/Cleber Pi.Brożek- Łobodziński/Małecki Sobolewski Diaz Zieńczuk- Boguski Brożek
Taka dobrze przygotowana 11 jest moim zdaniem optymalna. Skorża powinien szybko zdecydować się na taką taktykę i już nie kombinować tak jak jesienią, tylko zgrywać drużynę bo mamy za dużo do stracenia. W żadnym wypadku Diaz na lewej pomocy. Jego optymalna pozycja to lewy defensywny pomocnik.
W meczach ze słabszymi u siebie może grać Beto jeżeli się sprawdzi(i wtedy np. Boguski na lewej pomocy) i Jirsak.
Reszta na końcówki...
Cantoro do składu tylko w razie kontuzji Sobola lub Diaza bo jest od nich naprawdę dużo słabszy...