|
Zobaczcie, nasz stadion jest budowany od 2004 roku. Mamy rok 2009 i jeszcze nie ma tak na prawdę nawet połowy wybudowanej:/ A ja dobrze pamiętam, że Cupiał już od dawno mówił, że wykłada 50% na budowę stadionu, pod warunkiem że drugie 50% wyłoży miasto. Ciekawe jak to się ma teraz? Na dodatek, Wisła jeszcze musi płacić za użytkowanie stadionu, normalnie żal.pl
|