Wyświetl pojedynczy post
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3787
Stary 19.01.2009, 19:09
sergio napisał(a):Wyświetl post
Pod wzgledem? witam witam
W RMF coś gaworzyli na ten temat, że najbardziej depresyjny i inne tego typu pierdoły
AOT napisał(a):Wyświetl post
Tak z innej beczki.
Był u mnie przed momentem ksiądz po kolędzie. Z reguły mnie takie wizyty irytowały strasznie, bo wszystko taki musi wiedziec, pieprzy od rzeczy itp, zawsze wie lepiej i co chwila spogląda na koperte leżącą na komodzie... No ale ten był inny, to sie podziele odczuciami. Naprawde gość mi zaimponował - po pierwsze: skromny facet strasznie, taki... normalny, zwykły (w pozytywnym znaczeniu). Po drugie: odniosłem wrażenie, że lubi to co robi, a w jego branży to dość ważne chyba Po trzecie: nie wziął koperty z pieniedzmi ! Powiedział, "że mu nie potrzeba, ubranie ma, ekspres do kawy ma, wiec wystarczy ".
Szacuneczek, serio.
Wyjątek potwierdzający regułę?
Od ponad 6 lat dziwnym trafem mijam się z księdzem chodzącym po kolędzie :] no niebywały jestem

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Tak, nadal nie wiem co to za samochód!

Poza tym rozwieję pewne wątpliwości, tak, ten post o Sinatrze to była ironia .
Nie może być
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio