Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 19.01.2009, 18:57
Proud napisał(a):Wyświetl post
absynt jest w Polsce dozwolony

owszem teraz jest dozwoly na prawie całym świecie - zakaz wciąż obowiązuje USA.
ba! mamy nawet swój własny rodzimy wyrób DeLux

Ale od 1905-1915 był sukcesywnie zakazywany w kolejnych państwach aż zakaz objął cały świat.

Wrócił w 1989 r po upadku komuny w Czechosławcji. dlatego Czechosłowacje (obecnie Czechy) uważa się za Królową Absyntu - choć ten produkowany w Czechach i sprzedawany w przygranicznych sklepach z Absynten nie ma nic wspólnego!

jakies pytania jeszcze?
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."