Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 19.01.2009, 18:42
Jelon napisał(a):Wyświetl post
ja np. ide do kina na 20 na Transportera 3 tak nawiasem był juz ktos ? dobry film ?
Najgorsza z 3 czesci! Dla mnie kicha straszna
TYLKO WISŁA!