Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 19.01.2009, 17:28
Nie jest to może najszczęśliwsze porównanie ale zdecydowanie nie zagrał tak jak powinien. Oczywiście nie jest to tylko jego wina... cała drużyna zagrała zdecydowanie zbyt beztrosko w obronie i dlatego każdy rzut zamieniał się w gola dla Macedonii.




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując