Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 19.01.2009, 17:22
sharkey napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji uważam że to świetni zawodnicy tylko brak im tego czegoś w grze. Musisz przyznać że Szmal miewał lepsze dni tak samo jak cały zespół!!!
Jasne, że miewał lepsze! Tak jak każdy z nich. Ale jak można np w jednej chwili wychwalać Go pod niebiosa by za chwilę porównać do kłody? Błędy dziś popełniał każdy ale to nie znaczy, że od razu jest beznadziejnie słaby.
Odpowiedz cytując