ja_ka_ napisał(a):

|
Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.
|
Nie masz racji uważam że to świetni zawodnicy tylko brak im tego czegoś w grze. Musisz przyznać że Szmal miewał lepsze dni tak samo jak cały zespół!!!