Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.01.2009, 17:15
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Panowie, wystarczy wygrać z Niemcami i wchodzimy z kompletem punktów do następnej fazy. Oczywiście przy założeniu, że dalej awansują Polska, Rosja i Niemcy. Mają przynajmniej nauczkę, że na MŚ zawsze trzeba grać na maksa.
no własnie orzy załozeniu a jak widizielismy dzisiaj to macedonia gra bardzo dobrze i moze sprawic niespodzianke w meczu z Rosją .... jak przegralismy z Macedonia to boje sie powiem szczerze o mecz z Tunezja która podjeła wczoraj walke z Niemcami i ledwo wygrała z Macedonia dzis bedzie ważny mecz Rosja -Tunezja
Odpowiedz cytując