|
Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.
Co niektórzy mają podobny tok myślenia jak np do transferów czy wyników Wisły.
"Dzień konia" dziś miał ten z #7 Lazarov no i tym razem bramkarz Macedonii. A w ekipie Polaków bardzo widoczny był brak K. Lijewskiego na którym wcześniej spoczywał ciężar zdobywania bramek.
|