Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.01.2009, 17:06
ale jaja...masakra...jak można tak lekkomyślnie grać...po zwycięstwie z Rosją myśleli że im się Macedonia położy...jeden gość zdobywa kilkanaście bramek...to świadczy o naszej obronie. Wczoraj Tunezyjczycy jakoś potrafili wyłączyć Hensa...
Odpowiedz cytując