sharkey napisał(a):

|
W naszej bramce można równie dobrze postawić dużą kłodę i będziemy mieli większe szanse...:/
|
czyli od bohatera do zera ?
jestesmy mistrzami swiata w dmuchaniu szybkopękającego balonu - dzis wyborcza napisala, ze wyrastamy na faworytow
meczu sledzilem na zczuba.pl <praca>
kto to jest ten Zóltak i po co on wchodzi ? zeby oslabic od razu zespol ?