Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.01.2009, 17:04
sharkey napisał(a):Wyświetl post
W naszej bramce można równie dobrze postawić dużą kłodę i będziemy mieli większe szanse...:/
czyli od bohatera do zera ?

jestesmy mistrzami swiata w dmuchaniu szybkopękającego balonu - dzis wyborcza napisala, ze wyrastamy na faworytow

meczu sledzilem na zczuba.pl <praca>

kto to jest ten Zóltak i po co on wchodzi ? zeby oslabic od razu zespol ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując