Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 19.01.2009, 16:56
Tutaj to akurat przesadziłeś,nie idzie napastnikom,a co za wina Szmala w tym że goli nie ma ? on broni co moze,a gola nie strzeli...
Odpowiedz cytując