Wyświetl pojedynczy post
Miac
Junior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7408
Stary 19.01.2009, 16:52
Niestety taka jest wieloletnia polityka transferowa Wisły.
"Większe" nazwiska (Niedzielan, Matusiak, Garguła) przychodzą do nas pod warunkiem że za darmo tj. ze swoją kartą na ręku. Reszta to... testowane wynalazki - czasem nawet, jak na naszą miarę, udane.
Tak chyba niestety musi być w klubach bez pieniędzy (jak Wisła). Niestety oznacza to, że każdy sukces lokalny to kwestia przypadku a sukces prawdziwy (międzynarodowy) jest nieosiągalny. Ot poemocjonujemy się walką w lidze bez znaczenia. Może nawet dokopiemy jakiemuś średniakowi europejskiemu na wczesnym etapie pucharów.
Odpowiedz cytując