Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3642
Stary 19.01.2009, 16:15
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=175a0

tak na rozluźnienie, przemyślenia kadrowicza Wawrzyniaka.
Kadrowicza Wawrzyniaka chyba nikt nie traktuje serio. Wystarczy spojrzec na ten wieczny poscig za rozumem, wymalowany na jego twarzy.




...straszny Gapcio :(
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 19.01.2009 o godz. 16:17.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując