Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.01.2009, 16:09
Jak sie ogladalo pierwsza polowe meczu z Macedonia to palpitacji serca mozna dostac!

Po 30 minutach przegrywamy 16:15
Oby w drugiej polowie zaczeli grac swoje!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując