Witam, to mój pierwszy kontakt z tak wysublimowaną społecznością na forum, w tak jakże poważnym temacie. Zabrzmiało jak ironia, ale w żadnym wypadku !
Tak Was czytam, czytam i zastanawiam się w jaki sposób Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych doszła do wniosku, że co trzeci Polak to abstynent ? Na kim oni te badania robili ? AlkoHOOLicy
Chory jestem to się przyłączę do dyskusji , przynajmniej jest z kim słowo zamienić.