Cytat:
Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć – mówi pewny siebie obrońca Legii i reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak.
Zapowiada się jedna z najciekawszych rund wiosennych od lat,. Który z trzech konkurentów będzie najgroźniejszy?
Żaden.
Pan żartuje?
Nie. Wystarczy spojrzeć na kadry wszystkich zespołów. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć. Szanuję Lecha, Polonię, czy Wisłę, ale jesteśmy od nich mocniejsi.
Jest pan bardzo pewny siebie, ale to Lech, a nie Legia gra z powodzeniem w Pucharze UEFA.
I niech gra. Życzę mu jak najlepiej, ale na dzień dobry stoi na straconej pozycji.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=175a0
tak na rozluźnienie, przemyślenia kadrowicza Wawrzyniaka.
