Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3637
Stary 19.01.2009, 15:38
Cytat:
Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć – mówi pewny siebie obrońca Legii i reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak.

Zapowiada się jedna z najciekawszych rund wiosennych od lat,. Który z trzech konkurentów będzie najgroźniejszy?

Żaden.

Pan żartuje?

Nie. Wystarczy spojrzeć na kadry wszystkich zespołów. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć. Szanuję Lecha, Polonię, czy Wisłę, ale jesteśmy od nich mocniejsi.

Jest pan bardzo pewny siebie, ale to Lech, a nie Legia gra z powodzeniem w Pucharze UEFA.

I niech gra. Życzę mu jak najlepiej, ale na dzień dobry stoi na straconej pozycji.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=175a0

tak na rozluźnienie, przemyślenia kadrowicza Wawrzyniaka.
Odpowiedz cytując