Temat
:
Nasze profesje i wykonywane zawody
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
7
19.01.2009, 14:49
Uczeń IIILO o profilu biol-chemi-fiz , a jak udanie pójdzie matura i się poszczęści do startuje na medycynę .
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk