Kolejny raz duża część forum robi sobie nadzieje ,że może tym razem
uda się nam dostać jakąś namaistkę piłkarza podczas testowania . O ile mnie pamięc nie myli oprócz Diaza , kótry był już wcześneij wstepnie obserowany to "na dziko" nie było żadnego udanego piłkarza (czy był jakiś wogóle ? ) .
Pamiętam ,że mieliśmy zakontraktowac piłkarza Da Silva (jesli się mylę poprawcie) , ale przeszedł do Randers , które w tamtej chwili było na pozycji spadkowej.To pokazuje jaka jest nasza skutecznośc , wiec ja bym sie za bardzo nie nastawaił na dobrego grajka. Jakby się jednak okazało ,że ten Luiz Aleksandro da Silva Mauro .... jest graczem wartym zakontraktowania ,to uznaje oficjalnie ,że cuda w naszym klubie sie zdarzają
