Sebo_TS napisał(a):

Ostatnie 2 tygodnie jako kierownik w Orange <Bogu dzięki>
P.S Szukam pracy
|
Ja dopiero teraz mogę powiedzieć że mam nadzieje że ostatnie 2 tygodnie jako sprzedawca w sklepie z telefonami komórkowymi. Przez 7 m-c i telefony zbrzydną.