Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.01.2009, 14:18
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie 2 tygodnie jako kierownik w Orange <Bogu dzięki>

P.S Szukam pracy

Ja dopiero teraz mogę powiedzieć że mam nadzieje że ostatnie 2 tygodnie jako sprzedawca w sklepie z telefonami komórkowymi. Przez 7 m-c i telefony zbrzydną.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując