Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 19.01.2009, 13:35
Sprzedam Xbox 360 ma miesiąc, jeszcze jest na niego gwarancja Jest z jednym padem, kablami, słuchawkami i jakimiś grami. Xbox jest przerobiony. Cena 800 złotych. Jeżeli są jakieś pytanie to pisać na p.w..
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 19.01.2009 o godz. 13:39.

Odpowiedz cytując