|
Sprzedam Xbox 360 ma miesiąc, jeszcze jest na niego gwarancja Jest z jednym padem, kablami, słuchawkami i jakimiś grami. Xbox jest przerobiony. Cena 800 złotych. Jeżeli są jakieś pytanie to pisać na p.w..
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 19.01.2009 o godz. 13:39.
|