Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5062
Stary 19.01.2009, 11:01
Czy ktoś się dobrze orientuje w ofercie Orange na kartę? Chodzi mi o cenę smsów za granicę (w której taryfie najtaniej, bodaj po 20 gr) i migrację między taryfami. Jakby co to prv. Z góry dzięki.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 19.01.2009 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując