|
Czy ktoś się dobrze orientuje w ofercie Orange na kartę? Chodzi mi o cenę smsów za granicę (w której taryfie najtaniej, bodaj po 20 gr) i migrację między taryfami. Jakby co to prv. Z góry dzięki.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 19.01.2009 o godz. 11:09.
|