|
Ciekawe czy "Schetyn " u siebie w gabinecie też wykręca żarówki , a wodę na kawę przynosi sobie pewnie w termosiku z domu.
Są pewne granice absurdu i widzę że kolejni szefowie MSWiA są siebie warci.
A jak się to wszystko ma do kryzysu , oszczędnosci i braku kasy to już dużo głębszy temat.
|