Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2528
Stary 19.01.2009, 09:10
Ciekawe czy "Schetyn " u siebie w gabinecie też wykręca żarówki , a wodę na kawę przynosi sobie pewnie w termosiku z domu.
Są pewne granice absurdu i widzę że kolejni szefowie MSWiA są siebie warci.

A jak się to wszystko ma do kryzysu , oszczędnosci i braku kasy to już dużo głębszy temat.