kamilll1906 napisał(a):

co do lewandowskiego to niestety prawda widać tu stronniczość polskiego ''researchera'' ;/ PA ma 177;|,
a co do marciniaka to tez pamietam jak w fm w bodajze 2007 wymiatal, ciekaw jestem czy z lewandowskim tez sie stanie tak jak z marciniakiem
leyzer87 chodzi ci o profesora z forumcm
|
Tak, o niego chodzi. Nie mam nic do gościa, ale nie da się go przekonać, że Lewandowski jest przepakowany. Koniec z off top'em.