Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline
#
29
19.01.2009, 00:32
Dobrze ze wygrali
Obstawiłem ten mecz jako singiel Polska Handicap - 1,5
Także telepałem sie niezmiernie do konca
Oby z Macedonia obyło sie bez horroru
Bobus17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobus17
Znajdź inne posty napisane przez Bobus17