Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.01.2009, 00:22
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Od razu pytanie...gdzie ogladacie Mistrzostwa?Moglby ktos podac czy na Cyfrze jest jakis kanal obcojezyczny trnasmitujacy MS.......TVP Sport niestety nie mam...............

A co do meczu to naprawde duzy sukces,ciezko bylo ale dalismy rade,ta druzyna ma charakter oby tak dalej panowie!

Mecze Polaków lecą na ... TVP2 ...
Odpowiedz cytując