Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.01.2009, 00:21
Od razu pytanie...gdzie ogladacie Mistrzostwa?Moglby ktos podac czy na Cyfrze jest jakis kanal obcojezyczny trnasmitujacy MS.......TVP Sport niestety nie mam...............

A co do meczu to naprawde duzy sukces,ciezko bylo ale dalismy rade,ta druzyna ma charakter oby tak dalej panowie!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując