Od razu pytanie...gdzie ogladacie Mistrzostwa

?Moglby ktos podac czy na Cyfrze jest jakis kanal obcojezyczny trnasmitujacy MS.......TVP Sport niestety nie mam...............
A co do meczu to naprawde duzy sukces,ciezko bylo ale dalismy rade,ta druzyna ma charakter oby tak dalej panowie!