Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 19.01.2009, 00:02
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia?

Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej . Taki dziwny nawyk.
Z tymi ludźmi zawsze można poruszyć tematy mniej i bardziej głębokie

Polecam temat: Nasze dziwne przyzwyczajenia...