Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
3713
19.01.2009, 00:02
Tiramisu
napisał(a):
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia?
Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej
. Taki dziwny nawyk.
Z tymi ludźmi zawsze można poruszyć tematy mniej i bardziej głębokie
Polecam temat: Nasze dziwne przyzwyczajenia...
Aro1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aro1234
Znajdź inne posty napisane przez Aro1234