Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 18.01.2009, 23:59
pio napisał(a):Wyświetl post
Mnie jak kiedyś Pan Żul zapytał o szluga i usłyszał "nie palę", zadał pytanie niebanalne: "to po co żyjesz, człowieku"?
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia?

Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej . Taki dziwny nawyk.