pio napisał(a):

Mnie jak kiedyś Pan Żul zapytał o szluga i usłyszał "nie palę", zadał pytanie niebanalne: "to po co żyjesz, człowieku"?
|
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia?
Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej

. Taki dziwny nawyk.