Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 18.01.2009, 23:19
Ja pokonałem Cracovie 1:0 na Kałuży, dostałem niestety bęcki od Barcy i to u siebie 4:0 a z Rangersami zremisowałem 3:3 na wyjeżdzie...czyli jest szansa na 3, a może nawet na drugie miejsce w grupie LM.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując