Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
26
18.01.2009, 22:58
No kogo jak kogo ale kacapów w takich okolicznościach niesprzyjających ograć to naprawdę piękna sprawa. Jeszcze Niemców...(swoją droga ale grupa, Polska, Rosja, Niemcy...) Gdyby nie poprzeczki i słupki nie byłoby takiej nerwówy.
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal