Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.01.2009, 22:58
No kogo jak kogo ale kacapów w takich okolicznościach niesprzyjających ograć to naprawdę piękna sprawa. Jeszcze Niemców...(swoją droga ale grupa, Polska, Rosja, Niemcy...) Gdyby nie poprzeczki i słupki nie byłoby takiej nerwówy.
The Apostasy



Odpowiedz cytując