Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline
#
25
18.01.2009, 22:58
grzesiek632
napisał(a):
do Wisły go
Takiego Smsa mi kolega napisał
w czasie meczu
Może by Sławek chciał spróbować na większej bramce
Bobus17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobus17
Znajdź inne posty napisane przez Bobus17