Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.01.2009, 22:48
ja około 40-42 minuty nie wytrzymalem nerwowo tego co nasi grali i przełączyłem sobie na c+ na NBA (tak,przyznaje nie wierzyłem juz...).Pozniej przelaczam z powrotem i szok-55minuta i prowadzimy 22-21;o a reszte wszyscy widzieli. po takim dramatycznym zwyciestwie bedzie juz tylko lepiej i smiem twierdzic ze jak wygramy z niemcami to strefa medalowa nasza
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując