ja około 40-42 minuty nie wytrzymalem nerwowo tego co nasi grali i przełączyłem sobie na c+ na NBA

(tak,przyznaje nie wierzyłem juz...).Pozniej przelaczam z powrotem i szok-55minuta i prowadzimy 22-21;o a reszte wszyscy widzieli. po takim dramatycznym zwyciestwie bedzie juz tylko lepiej i smiem twierdzic ze jak wygramy z niemcami to strefa medalowa nasza