Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
22
18.01.2009, 22:09
grzesiek632
napisał(a):
do Wisły go
Zmniejszy się bramki i gites
Mecz dobry no i ten wynik końcowy
Oczywiście "Kasa" bezapelacyjnie bohater meczu
Następny mecz jutro o 15.30 z Macedonią więc.. wygrana musi być
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka