Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
fanKA92
Member
Od: 06.2007
Skąd: małopolska
Offline
#
19
18.01.2009, 21:31
hah! noi victoria nad ruskami!
Pięknie. Nasi to zawsze się rozkręcają z czasem...
Nie chcę zapeszać, ale myślę, że powinniśmy zajść na podium
SZMAL!!!!
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
fanKA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanKA92
Znajdź inne posty napisane przez fanKA92